Depilacja | ciało

Zobacz cennik
DEPILACJA

Zabieg depilacji ciepłym woskiem jest skuteczną metodą  pozwalającą pozbyć się zbędnego owłosienia. Dzięki płynnej konsystencji pozwala usunąć włoski razem z korzeniem, dzięki czemu niechciane włoski odrastają dużo później niż po tradycyjnym goleniu lub kremach, które likwidują tylko włoski na powierzchni skóry. Zabieg można wykonać na wielu obszarach ciała.

MASAŻ KLASYCZNY PLECÓW (25 min)

Ten niezwykle relaksujący masaż zapewni rozluźnienie mięśni, redukcję napięć, zwiększenie elastyczności i poprawę krążenia, rezultatem czego będzie zredukowanie stresu i silne odprężenie.

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA (60 min)

Masaż klasyczny całego ciała obejmuje plecy, kończyny, górne, dolne, brzuch oraz dekolt. Rozluźnienie poszczególnych partii mięśniowych zapewni uczucie głębokiego odprężenia, a pobudzenie krążenia wpłynie korzystnie na naszą skórę, czyniąc ją jędrną i gładką.

PEELING CAŁEGO CIAŁA

To profesjonalne, głębokie złuszczanie naskórka całego ciała. Bogata formuła kosmetyku zapewni oprócz efektu oczyszczenia, silne nawilżenie i odżywienie skóry. Dodatkowo po wykonaniu peelingu na zakończenie zabiegu na skórę nakładany jest odżywczy balsam.

FALE RADIOWE (BRZUCH, UDA POŚLADKI, RAMIONA)

Zabieg falami radiowymi, dzięki silnemu przegrzaniu tkanek dociera głęboko wykazuje silne działanie antycellulitowe i redukujące tkankę tłuszczową. Zabieg ma na celu również ujędrnienie skóry a także poprawę jej elastyczności.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Jest to zabieg ułatwiający redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu oraz modelowanie ciała. W pierwszej fazie zabiegu skóra zostaje poddana działaniu promieniowania podczerwonego, co powoduje wzrost temperatury w tkankach. Poprawia się metabolizm komórkowy, a produkty przemiany materii są usuwane na zewnątrz przez gruczoły potowe i układ krążenia. W drugiej fazie kluczową rolę odgrywają ultradźwięki, które uszkadzają błony komórkowe adipocytów i umożliwiają redukcję cellulitu. Komórki tłuszczowe pod wpływem fali ultradźwiękowej ulegają obkurczeniu, a wibracja wywołuje zmniejszenie efektu skórki pomarańczowej.

Wskazania do zabiegu:

 • otyłość miejscowa
 • nadwaga
 • cellulit
LIPOLASER DUO

Zasada działania Lipolasera Duo polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych wiązką laserową o długości 650nm oraz podczerwienią o długości 940nm. Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu.

Wskazania do zabiegu:

 • Intensywna redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Zabiegi wyszczuplające, redukcja cellulitu,
 • Odblokowuje kanały przepływu limfy,
 • Stymuluje funkcje metaboliczne organizmu
 
DERMOMASAŻ

Zabieg dermomasażu polega na oddziaływaniu na tkanki poprzez podciśnienie i stymulację mechaniczną. Fałd skórny zasysany jest przez głowicę zabiegową, a specjalnie rozmieszczone kulki jednocześnie rozmasowują tkankę. Regularne stosowanie dermomasażera pozwala zapobiegać powstawaniu zmian obrzękowo – zwłóknieniowo – stwardnieniowych, charakterystycznych dla cellulitu. Zabieg wspomaga pracę układu krążenia, pobudza procesy metaboliczne skóry i tkanki podskórnej, ułatwia odprowadzanie zbędnych produktów przemiany materii, usprawnia przepływ limfy. Regularnie wykonywany pozwala przeciwdziałać zatrzymywaniu się wody i toksyn w organizmie. Sprawdza się doskonale w zwalczaniu obrzęków kończyn dolnych i uczucia ciężkich nóg.

Wskazania do zabiegu:

 • cellulit
 • rozstępy i blizny
 • nadmierna i nierówna tkanka tłuszczowa
 • zastoje limfatyczne
 • utrata jędrności skóry
 • uczucie ciężkich nóg
 • potrzeba pobudzenia krążenia
PRZEKŁUWANIE USZU

Zabieg przeprowadzany jest na systemie firmy Studex-uznanego i cenionego producenta akcesoriów do przekłuwania uszu. Przekłucie uszu jest szybkim i bezbolesnym zabiegiem, przeznaczonym nawet dla małych dzieci. Dzięki specjalnym kolczykom wykonanym z antyalergicznych materiałów, zabieg jest bezpieczny i nadający się również dla alergików. Wykorzystywany pstolet jest jednorazowy, przeznaczony tylko dla jednego klienta. Metoda dodatkowo jest bezhukowa, co dodatkowo jest przyjazne przy wykonywaniu tego zabiegu u dzieci.

Nieważne jak wyglądasz i ile masz lat.
Masz w sobie wiele piękna.
Pozwól nam je wydobyć.
Odwiedź nas
ul. Mickiewicza 18
47-400 Racibórz
Zadzwoń i umów się na wizytę
32 415 23 39
© Fabryka urody. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: sakowww