Dłonie | stopy | podologia

Zobacz cennik
MANICURE

Manicure to tradycyjny zabieg pielęgnacyjny dłoni.  Polega na dokładnym opracowaniu płytki paznokciowej, usunięciu otaczających skórek przy pomocy cążek oraz wypolerowaniu płytki paznokciowej.  Zabieg zakończony jest wmasowaniem kremu do dłoni oraz nałożeniu oliwki na skórki.

 

MANICURE Z PIELĘGNACJĄ

To podstawowy zabieg manicuru poszerzony o pielęgnację w postaci peelingu, maski oraz parafiny na dłonie. Zabieg ma na calu silnie odżywić i nawilżyć paznokcie i skórę dłoni.

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE

Zabieg wykorzystujący ciekłą parafiną jest idelany w celu wzmocnienia kruchych paznokci jak i poprawy kondycji suchej skóry dłoni. Kąpiel parafinowa wzmaga ukrwienie, dzięki czemu szybciej wchłaniane i wykorzystywane są wszystki składniki aktywne zawarte w kosmetykach użytych pod parafinę. Skóra natychmiast staje się miękka, gładka i odżywiona.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński przeznaczony jest dla słabych, łamliwych oraz rozdwajających się paznokci. Celem zabiegu jest regeneracja, odżywienie oraz wzmocnienie płytki paznokciowej.  Zaleca się serię 3 - 4 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych.

MANICURE HYBRYDOWY

To metoda wykorzystująca lakiery utwardzane w lampie UV. Manicure hybrydowy jest bardzo trwały, pozwała cieszyć się zadbanymi paznokciami przez ok. 2 tygodnie, nie obciążając płytki paznokciowej.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI NA TIPSIE/FORMIE

Metoda stylizacji paznokci umożliwiająca przedłużenie naturalnej płytki paznokciowej i nadaniu jej odpowiedniego kształtu.

PEDICURE

Pedicure to kompletny zabieg pielęgnacyjny stóp. Podczas zabiegu przy użyciu frezarki opracowywane są skórki, paznokcie oraz cała podeszwa stopy. Dodatkowo, dzięki specjalnemu fotelowi zabieg  wzbogacony jest o hydromasaż stóp oraz masaż pleców.

PEDICURE SPA

Tradycyjny pedicure poszerzony o dodatkową pielęgnację w postaci maski kremowej i parafiny na stopy.

HYBRYDA NA STOPY
PODOLOGIA

Szeroki zakres usług z dziedziny podologii skierowany jest do osób, które borykają się z defektami i chorobami stóp zarówno skóry jak płytki paznokciowej. 

Nieważne jak wyglądasz i ile masz lat.
Masz w sobie wiele piękna.
Pozwól nam je wydobyć.
Odwiedź nas
ul. Mickiewicza 18
47-400 Racibórz
Zadzwoń i umów się na wizytę
32 415 23 39
© Fabryka urody. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: sakowww